MİREY KARASO

Mirey Karaso çeyrek asrı aşkın tecrübesi ile müşterilerinin tam hayal ettikleri gibi, eşsiz konseptler geliştiriyor ve en mükemmel şekilde uygulamaya geçiriyor.

1959 İstanbul doğumlu olan Mirey'in aldığı İtalyan eğitiminin yanı sıra İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Türkçe bilgisi, sadece yurtiçi değil, uluslararası platformda da organizasyonlar yapmasına, yurtdışından müşterilerle çalışmasına olanak tanıyor.

Mirey'in organizasyon işine girmesi, 1979'da kendi düğününü planlamasıyla başladı. Nikah şekerlerini kendi tasarladı ve töreni organize etti. Elde ettiği başarılı sonuç, onu bu işi profesyonel olarak yapması konusunda cesaretlendirdi. Etkinlik planlama ve organizasyon işini profesyonel olarak Türkiye'de başlatan ve sektöre öncülük eden Mirey, La Bonbonniere'in gerçekleştirdiği her projenin kaliteli, özgün ve müşteri memnuniyeti odaklı olmasını sağlıyor.

Mirey, ''Her zaman bir adım önde olmak'' ilkesi ile sürekli kendini ve işini geliştirecek girişimlerde bulunuyor.

  

Katıldığı Maison Française Sofra Sanatları Sergisi, çeşitli kurumlarda verdiği ''Yaşama Sanatı'' kursları, Piverdie - Paris'te aldığı ''Çiçek Tasarımı'' sertifikası ve Boğaziçi Üniversitesi'nde hem başlamasına öncülük ettiği hem de ders verdiği ''Etkinlik Yönetimi'' programı bunlara sadece birkaç örnek... Ayrıca, 2007 yılında kuruluşuna öncülük ettiği Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği YEPUD, bütün sektör şirketlerini bir araya getirmekle kalmadı, belli standartlar belirleme ve hizmet kalitesini yükseltme gibi misyonları da üstlendi.

Mirey yaptığı organizasyonlarda, konseptten uygulama aşamasına kadar olan tüm yaratıcı süreci, kendini ifade aracı olarak kullanıyor ve sürekli yenilik arayışından vazgeçmiyor. La Bonbonniere'in adı, yıllardır sektörde profesyonellik, öncülük ve yaratıcılık olarak anılıyor.

Etkinlik ve organizasyon sektöründe sınırların kalkması ve kültürel bağların güçlendirilmesi gerektiğini düşünen Mirey, kurduğu yaratıcı girişimler ile uluslararası tecrübeyi Türkiye'ye taşımak için önemli adımlar atıyor. Mirey'in en büyük hedefi, zengin Türk kültürünün uluslararası etkinlik arenasında yer alması ve İstanbul'u dünya çapında bir etkinlik merkezi olarak konumlandırmak...

MİREY KARASO

LA BONBONNİERE EVENT DESIGN & MANAGEMENT